BOĞAZİÇİ EVLERİ

Dünyanın eğlence ve tatil merkezi bu sihirli kent, dört mevsim her gün ve günün her anı şanslı konuklarına tattırdığı rüya gibi bir yaşama ömür boyu sahip olmanız için sizi bekliyor.
Güneş ve masmavi gökyüzünün renklendirdiği adeta cennet damlası denizi, yemyeşil ve mis kokulu çevresi, antik dönem efsanelerine konu olan köklü yerleşim mirasıyla rüyaları süsleyen Bodrum’un bu davetine ulaşmış olmanız sizin için büyük bir ayrıcalık olacak.
Sadece Bodrum’un değil tüm bölgenin en seçkin ve hızla gelişen mevkisinde sizin için 57.000 m2 alan ayrıldı ve bu alanın 38.000 m2 ‘si yeşil alan ve rekreasyon alanı olarak tasarlandı.
Açık, kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, güneşlenme terası, vitamin bar, havuz bar, oyun salonu, restoran, bilardo masaları, spor salonu, yürüyüş-koşu parkuru, mini golf alanı, açık aletli spor alanı, çocuk parkı, 10 dönümlük koru, mangal –piknik bölümü, sauna, market, park alanlarıyla çağdaş yaşamın tüm olanakları sizleri bekliyor.
Dubleks ve 1+1 dairelerden oluşan Boğaziçi evleri kalite ve yüksek standart beklentilerinden taviz vermeyen çağdaş mimarisiyle, çok kolay ödeme seçenekleriyle yüksek standardı hedefleyen sahiplerini bekliyor.